Reference

Oslovil jsem firmu Connexa IT, aby nám pomohla s nastavením automatizace mezi aplikacemi Make (integromat) a Caflou. S celkovým procesem spolupráce a konečným výsledkem jsem spokojen. Od začátku se mnou výborně komunikovali a navrhli řešení, která nám vyhovovala na automatizaci konkrétních procesů. Pokud hledáte někoho, kdo by vám pomohl s automatizací procesů mezi aplikacemi, tak 100% doporučuji firmu Connexa IT.


Mgr. Michal Ševčík
Partner a CMO v MarketingPPC, s.r.o.
Specialista digitálního marketingu
V obci jsme vybudovali nové sportoviště a řešili jsme, jakým způsobem zajistit přístup bez nutnosti předávání klíčů našimi zaměstnanci. Connexa IT zajistila online rezervační systém, který napojili na bezpečnostní schránku pro výdej klíčů. Provoz je tak automatizovaný 24/7 bez nutnosti našeho zásahu.


Alena Kubátová
starostka Městyse Česká Bělá
Potřebovali jsme s naší novou vizuální identitou vytvořit nové webové stránky ve dvou jazykových mutacích, připravit texty a s tím spojené další úkony jako nakonfigurovat nástroje pro datovou analýzu, přemigrovat emailové schránky pod jednoho poskytovatele a vyřešit webový hosting. Firma Connexa IT zvládla všechny naše potřeby vyřešit a pokračujeme v dlouhodobé spolupráci.


Ondřej Kolář
vedoucí provozu
Po několika letech jsme potřebovali pro náš Sbor dobrovolných hasičů aktualizovat kompletně naše webové stránky a převést data s příspěvky z původního webu. To firma Connexa IT zvládla rychle a bez ztráty dat, včetně zvolení vhodného redakčního systému, zajištění nového webového hostingu a emailových schránek. Díky tomu můžeme naše stránky opět rozvíjet a snadno pracovat s obsahem.

Jakub Rakušan
vedoucí mládeže

Společnost

Connexa IT s.r.o.
IČO: 14166666
DIČ: CZ14166666
ID datovky: d9k7xrg

Sídlo a fakturace

Connexa IT s.r.o.
V lučinách 58/21, Hodkovičky,
147 00 Praha 4

Kancelář Jihlava

Matky Boží 1186/1, 
586 01 Jihlava

Kancelář Česká Bělá

Česká Bělá 364,
582 61 Česká Bělá

Bankovní spojení

KB: 131-1795670247/0100
Zapsáni v obchodním rejstříku, jsme plátci DPH
Spisovná značka: C 383766 u Městského soudu v Praze

Ochrana osobních údajů
 | 
Zásady cookies
 | Tvorba webových stránek: 
Jan Mašín

Tomáš Michalčík
chevron-up