Vznik projektu Connexa IT

23. 1. 2022
Vznik projektu Connexa IT

Je polovina března 2022 a po několika měsících příprav se začínáme aktivně rozvíjet ve všech směrech.

Během podzimu 2021, kdy jsme pečlivě po večerech pilovali myšlenku, jak vhodně propojit svět IT s přesahem do pomoci různě znevýhodněným lidem. Věnovat se perspektivnímu oboru a konat zároveň velmi hmatatelné dobro se rodilo dlouho, ale podařilo se. V lednu 2022 jsem založili společnost Connexa IT s.r.o.

Projekt jsme validovali s mnoha lidmi pracujících na různých pozicích v rozličných oborech a našli jsme slova chváli. Z toho jsme nadšeni, ale stále nohami na zemi, protože věříme naší myšlence a víme, že to zvládneme, ale také si moc dobře uvědomuje, proč jsme jedni z prvních průkopníků v tomto směru. Firmy se nechtějí zatěžovat "prací navíc".

Zvolili jsme aktuální téma digitalizace. Nechceme řešit vývoj vlastního softwaru, protože v dnešní době jsou dostupné aplikace v mnoha ohledech plně dostačující na velké množství uživatelských potřeb. Naším cílem je propojit již hotové řešení do funkčních celků a zapojit vhodně automatizaci procesů.

Podařilo se nám dát dohromady zajímavou skupinu externích spolupracovníků a partnerů z různých oborů, aby jsme dokázali pokrýt co nejlépe naše cílové zákazníky.

Spustili jsme také konečně tento web. Zhmotnit myšlenky na papír a ještě je vizualizovat není žádná sranda, každá věta se rodila dlouho, ale s výsledkem jsem spokojeni.

Aktuálně máme první zakázky a přidávají se k nám nový kolegové. I když jsme začali v obtížném období, nadšení v nás neupadá, ale naopak to v nás ještě o to více zažehlo snahu poprat se s nesmyslnými byrokratickými překážkami a prorazit na trhu.

Společnost

Connexa IT s.r.o.
IČO: 14166666
DIČ: CZ14166666
ID datovky: d9k7xrg

Sídlo a fakturace

Connexa IT s.r.o.
V lučinách 58/21, Hodkovičky,
147 00 Praha 4

Kancelář Jihlava

Matky Boží 1186/1, 
586 01 Jihlava

Kancelář Česká Bělá

Česká Bělá 364,
582 61 Česká Bělá

Bankovní spojení

KB: 131-1795670247/0100
Zapsáni v obchodním rejstříku, jsme plátci DPH
Spisovná značka: C 383766 u Městského soudu v Praze

Ochrana osobních údajů
 | 
Zásady cookies
 | Tvorba webových stránek: 
Jan Mašín

Tomáš Michalčík
chevron-up