Digital leadership masterclass pod taktovkou Filipa Dřímalky

23. 1. 2024
Digital leadership masterclass pod taktovkou Filipa Dřímalky

Publikace BUDOUCNOST NEPRÁCE od autora Filipa Dřímalky se stala knižním trhákem a zabývá se v současné době tak často skloňovanou a společností obávanou “AI” (umělou inteligencí). Kdo by neznal Filipa Dřímalku, jedná se o úspěšného inovátora ve světě digitalizace, autora dvou úspěšných knižních publikací, který se mimo jiné věnuje i vzdělávání a lektorování dospělých ve světě moderních technologií. Jeden z jeho TOP vzdělávacích kurzů nese název Digital Leadership Masterclass (DLM), kterou jsem úspěšně absolvoval. I s odstupem času stále cítím, že jsem se v digitálním světě znovu narodil. Tento kurz mi nejen poskytl nové dovednosti a znalosti, ale také zásadně změnil můj pohled na vedení a inovace v digitální éře. Rád bych se s vámi ve zkratce podělil o průběh a obsah celé masterclass, která byla rozdělena do 6 modulů s následujícími tématy: 

Modul 1: Leadership a Mindset Budoucnosti se zaměřil na využití AI a digitálních technologií pro inovativní vedení. Naučil jsem se identifikovat nové příležitosti v digitálním světě.

Modul 2: Digitální Dovednosti a Produktivita ukázal, jak efektivně využívat digitální nástroje pro zlepšení osobní produktivity a efektivity práce.

Modul 3: Spolupráce a Komunikace v Digitální Době nabídl dovednosti pro efektivnější týmovou práci a komunikaci prostřednictvím moderních technologií.

Modul 4: Digitální Inovace se zaměřil na proces tvorby a aplikace digitálních inovací v praxi, který podporuje tvůrčí myšlení a inovace.

Modul 5: Technologické Trendy a Jak je Využít představil, jak identifikovat a využívat aktuální technologické trendy pro podporu byznysu.

Modul 6: Akční Plán 2024 byl o sdílení konkrétních plánů pro rok 2024 a bohaté diskusi všech účastníků reflektující získané znalosti, dovednosti a inspiraci z kurzu.

Digital Leadership Masterclass byla pro mě nejen učební zkušeností, ale také cestou osobního růstu. Naučila mě, jak přijmout digitální transformaci a stát se efektivnějším, inovativnějším lídrem. S nově získanými dovednostmi a mindsetem se teď těším na to, jak tyto poznatky aplikovat v naší firmě Connexa IT a vést naši společnost k novým úspěchům v éře digitální inovace. (Tomáš Haubert, CTO)

Společnost

Connexa IT s.r.o.
IČO: 14166666
DIČ: CZ14166666
ID datovky: d9k7xrg

Sídlo a fakturace

Connexa IT s.r.o.
V lučinách 58/21, Hodkovičky,
147 00 Praha 4

Kancelář Jihlava

Matky Boží 1186/1, 
586 01 Jihlava

Kancelář Česká Bělá

Česká Bělá 364,
582 61 Česká Bělá

Bankovní spojení

KB: 131-1795670247/0100
Zapsáni v obchodním rejstříku, jsme plátci DPH
Spisovná značka: C 383766 u Městského soudu v Praze

Ochrana osobních údajů
 | 
Zásady cookies
 | Tvorba webových stránek: 
Jan Mašín

Tomáš Michalčík
chevron-up