DIGIROADSHOW2024

8. 2. 2024
DIGIROADSHOW2024

Uplynuly téměř 2 týdny od naší velice intenzivní “digi šňůry” s názvem #DIGIROADSHOW2024 a my cítíme potřebu se ohlédnout a zhodnotit, co se vše událo a stalo.

Když naši společnost oslovil náš cenný partner Tabidoo s nabídkou stát se spolu s ním a dalšími 7 prezentujícími hlavními speakery akce, neváhali jsme ani minutu a nabídku přijali.

Prezentovat naše vlastní IT řešení postavené na low codu, předávat zkušenosti a možnosti digitalizace širokému publiku a posouvat firemní procesy ➡ to je přesně náš cíl!

Ruku na srdce, pro našeho introvertního inovátora Tomáše, který to celých 9 dní “táhl” za naši společnost sám, to bylo velké vystoupení z komfortní zóny, každý introvert chápe, o čem je řeč:) Na druhou stranu získané zkušenosti z prezentování, podněty diváků a obchodní kontakty je něco, z čeho budeme ještě dlouho čerpat a inspirovat se. Ono totiž co město, to odlišené prostory, jinak reagující publikum a jiní hosté. Právě ona dynamičnost, diverzita dodává celé akci jedinečnost, atraktivitu a jiskru.

Jak Tomáš sám říká, bylo neskutečné, jaká skvělá parta se v průběhu dvou týdnů ze všech prezentujících a organizátorů, kteří se nikdy předtím neviděli, vytvořila a jaký to mělo přátelský přesah.

➡Naše velké díky a obdiv putuje k hlavním organizátorům celé akce Davame, která byla zmáknutá na jedničku (jmenovitě pak Adéle Hricové a Tomáši Wiesnerovi)!

➡Druhé velké díky patří našemu partnerovi Tabidoo, bez něhož bychom nebyli součástí akce!

➡Poslední velké díky patří všem zástupcům z prezentujících společností, kteří v tom jeli s námi!
https://www.wflow.com
https://ipex.cz
https://boost.space
https://www.bizmachine.com
https://www.alveno.cz
https://www.davame.cz
https://raynet.cz

Kdo jste z řady publika letos z jakéhokoliv důvodu nezavítal ani do jednoho města, příští rok tuhle chybu určitě napravte, protože tolik informací, inspirace a zajímavých kontaktů pro vaše podnikání zcela zdarma během jednoho dopoledne/odpoledne jen tak nikde nezískáte!!!

#digiroadshow2024 #digitalizace #AI #inovace #lowcode #nocode

Společnost

Connexa IT s.r.o.
IČO: 14166666
DIČ: CZ14166666
ID datovky: d9k7xrg

Sídlo a fakturace

Connexa IT s.r.o.
V lučinách 58/21, Hodkovičky,
147 00 Praha 4

Kancelář Jihlava

Matky Boží 1186/1, 
586 01 Jihlava

Kancelář Česká Bělá

Česká Bělá 364,
582 61 Česká Bělá

Bankovní spojení

KB: 131-1795670247/0100
Zapsáni v obchodním rejstříku, jsme plátci DPH
Spisovná značka: C 383766 u Městského soudu v Praze

Ochrana osobních údajů
 | 
Zásady cookies
 | Tvorba webových stránek: 
Jan Mašín

Tomáš Michalčík
chevron-up